Gazownik Bydgoszcz

Gazownik Bydgoszcz

26 Maj 2012, 21:01

Witajcie !

poszukuje dobrego gazownika w Bydgoszczy, mozecie kogos polecic ? Mam problem z instalacja gazowa w moim samochodzie.

Pozdrawiam
MadziuHa
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Prawo jazdy od: 04 01 2011
Auto: Daewoo Lanos , 1.5...

Re: Gazownik Bydgoszcz

29 Maj 2012, 12:42

Mogę Ci polecić warsztat INSTAL- GAZ Z.WIATROWSKI T.JAKUBCZYK tel. (052) 361-17-54 od kilkunastu lat siedzą w temacie, zadwoń i popytaj.
SHOCK
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1992
Auto: BMW E39

Re: Gazownik Bydgoszcz

29 Maj 2012, 14:02

Ja mogę tobie polecić F.U Moto -Gaz Piotr Gębala ,miejscowość Wąbrzeźno,to wedle rankingu najlepszy zakład !Masz co prawda ok.93 km,ale bardzo rzadko się zdarza ,by ktoś miał ponad 50 opinii,wszystkie na maksymalną notę!Poza tym w Bydgoszczy najwyżej notowany jest AUTO-HEART,ale niestety opinię ma tylko jedną,trochę niższą od Moto-Gazu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...
    Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      Jaguar