Gazownik Bydgoszcz

Gazownik Bydgoszcz

26 Maj 2012, 22:01

Witajcie !

poszukuje dobrego gazownika w Bydgoszczy, mozecie kogos polecic ? Mam problem z instalacja gazowa w moim samochodzie.

Pozdrawiam
MadziuHa
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Prawo jazdy od: 04 01 2011
Auto: Daewoo Lanos , 1.5...

Re: Gazownik Bydgoszcz

29 Maj 2012, 13:42

Mogę Ci polecić warsztat INSTAL- GAZ Z.WIATROWSKI T.JAKUBCZYK tel. (052) 361-17-54 od kilkunastu lat siedzą w temacie, zadwoń i popytaj.
SHOCK
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1992
Auto: BMW E39

Re: Gazownik Bydgoszcz

29 Maj 2012, 15:02

Ja mogę tobie polecić F.U Moto -Gaz Piotr Gębala ,miejscowość Wąbrzeźno,to wedle rankingu najlepszy zakład !Masz co prawda ok.93 km,ale bardzo rzadko się zdarza ,by ktoś miał ponad 50 opinii,wszystkie na maksymalną notę!Poza tym w Bydgoszczy najwyżej notowany jest AUTO-HEART,ale niestety opinię ma tylko jedną,trochę niższą od Moto-Gazu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus NX wyjątkowo bezpieczny. Najwyższa ocena w testach IIHS Lexus NX wyjątkowo bezpieczny. Najwyższa ocena w testach IIHS
    Popularny SUV Lexus NX zdobył najwyższą ocenę Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Samochód doceniono nie tylko za wytrzymałość nadwozia, ale również za system zapobiegający ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•