Gazownik Bydgoszcz

Gazownik Bydgoszcz

26 Maj 2012, 21:01

Witajcie !

poszukuje dobrego gazownika w Bydgoszczy, mozecie kogos polecic ? Mam problem z instalacja gazowa w moim samochodzie.

Pozdrawiam
MadziuHa
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Prawo jazdy od: 04 01 2011
Auto: Daewoo Lanos , 1.5...

Re: Gazownik Bydgoszcz

29 Maj 2012, 12:42

Mogę Ci polecić warsztat INSTAL- GAZ Z.WIATROWSKI T.JAKUBCZYK tel. (052) 361-17-54 od kilkunastu lat siedzą w temacie, zadwoń i popytaj.
SHOCK
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1992
Auto: BMW E39

Re: Gazownik Bydgoszcz

29 Maj 2012, 14:02

Ja mogę tobie polecić F.U Moto -Gaz Piotr Gębala ,miejscowość Wąbrzeźno,to wedle rankingu najlepszy zakład !Masz co prawda ok.93 km,ale bardzo rzadko się zdarza ,by ktoś miał ponad 50 opinii,wszystkie na maksymalną notę!Poza tym w Bydgoszczy najwyżej notowany jest AUTO-HEART,ale niestety opinię ma tylko jedną,trochę niższą od Moto-Gazu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...

•