Gdańsk ktoś chętny na zamianę auta? rover 200 98r

Gdańsk ktoś chętny na zamianę auta? rover 200 98r

27 Paź 2014, 13:48

hej? ktoś chętny na zamianę auta ,,łeb w łeb,, mam rovera 200 w stanie dst. żaden szał ale jeździ całkiem całkiem.. zwyczajnie znudziło mi sie to auto, bym pojeździł czymś innym :) nie jest to auto warte fureee kasy dlatego też jakoś specjalnie nie jestem do niego przywiązany :) chętnie zamienię sie na coś w podobnej klasie też w stanie dst. :)
Martinez1987
Nowicjusz

Auto: rover 200

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach
    Mitsubishi Mirage (w Europie nazywane Mitsubishi Space Star) zostało Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach (COTY-P). Model japońskiego producenta pokonał sześćdziesięciu dziewięciu pretendentów do tej prestiżowej ...
    1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pit-stop, Audi R18 ultra, 24 godzinny wyścig Le Mans
      VERVA Street Racing 2010
      Nissan Teana - sedan segmentu premium
      Autosacrum 2009