Gdzie abonament?

Gdzie abonament?

11 Gru 2017, 21:51

Słuchajcie gdzie macie teraz jakiś sensowny abonament? Kończy mi się umowa niedługo z Play, nie wiem jeszcze co mi zaoferują no ale zastanawiam się czy przedłużyć, czy może warto po rynku się porozglądać? Jakie teraz oferty się opłacają?
bask
Początkujący

Auto: Opel

Re: Gdzie abonament?

03 Mar 2018, 09:14

Przejdź się do P i zapytaj o ofertę. Poza tym jest dużo innych operatorów, u których można skorzystać z oferty.
KasiaS
Nowicjusz

Miejscowość: Kowrow
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: audi a4 b7

16 Gru 2018, 18:13

Mnie również kończy się niedługo abonament i zastanawiam się czy nie zdecydować się na ofertę Toyi. Mają dość fajne warunki cenowe. Nielimitowane, krajowe rozmowy stacjonarne i komórkowe oraz SMS-y w cenie już 25 złoty miesięcznie. Jestem ciekaw czy Toya oferuje również telefon do abonamentu czy tylko sam abonament bez telefonu? Ktoś z Was ma wykupiony tam abonament i może mi coś doradzić.
Miałem już wykupiony abonament w Play i T-mobile i nie byłem zadowolony z usługi żadnej z tych firm. Może więc warto postawić na lokalnego dostawcę
kamilba00
Nowicjusz

Auto: mini mini

20 Sty 2019, 20:20

Virgin ma ciekawą ofertę - jestem od początku w tej sieci i bardzo ją sobie chwalę.
ksul
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...
    Jak bezpiecznie wyjechać z zaspy śnieżnej? Jak bezpiecznie wyjechać z zaspy śnieżnej?
    Padający śnieg w połączeniu z wiejącym wiatrem powoduje powstawanie zasp śnieżnych, głównie na poboczach dróg. Jazda przez zaspy wymaga wysokich umiejętności i odpowiednio przygotowanego samochodu. Pojawiające ...

•