Gdzie kupić Skodę Octavię 1,6

Gdzie kupić Skodę Octavię 1,6

26 Paź 2014, 08:19

Witam.na stałe mieszkam w holandii.chcę kupić nową skodę oktawię 1,6 w rocznik 2013. W polsce mam zniżkę w salonie skody w opolu,ponieważ to będzie już 3 skoda kupiona w tym salonie,ale chciałabym wiedzieć gdzie najlepiej opłaca się ten samochód kupić? W polsce,niemczech,holandii,czy może w czechach?lub gdziekolwiek indziej? Mam ciotkę w niemczech więc ona mogłaby tam ją kupić na siebie jako niemiec,mam też rodzinę w anglii,lub ja jako holender ponieważ jestem tu zameldowana,chcę kupić za gotówkę,ciekawi mnie również czy ta zniżka obowiązuje tylko w polsce,czy we wszystkich salonach skody? Z góry dziękuję za każdą informację. Pozdrawiam wszystkich! Regina
reginafuhl
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: skoda oktawia
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Skoda Octavia II
      Lexus CT
      Volvo V40
      Volkswagen T5 4MOTION Rockton, 3