Gdzie w Krakowie obejrzę kilka modeli samochodów?

Gdzie w Krakowie obejrzę kilka modeli samochodów?

01 Paź 2019, 07:50

Witam. Chcę zakupić fajne autko i mam wybrane kilka ciekawych modeli. Jednak zdjęcia, filmy i opinie w internecie, to nie to samo co zobaczyć auto na własne oczy. Czy w Krakowie znajdę jakieś fajne miejsce gdzie będę mógł wsiąść do moich wybranych samochodów i po prostu sprawdzić jak do mnie leżą? Myślałem aby jechać na giełdę rybitwy, ale to podobno ma już mało wspólnego z giełdą samochodową. Może jakiś komis polecacie gdzie pozwolą mi się rozejrzeć bez wyciskania na siłę samochodu? Widziałem że AAA auto ma dość sporą ofertę, co o tym myślicie?
vsoft
Nowicjusz

Auto: Aston Martin DBS
Silnik: V12
Paliwo: Inne
Rok produkcji: 1912

Re: Gdzie w Krakowie obejrzę kilka modeli samochodów?

18 Paź 2019, 22:39

vsoft napisał(a):Widziałem że AAA auto ma dość sporą ofertę, co o tym myślicie?
Mają i z tego co wiem sporo sprzedają ale wszystkie samochody i tak warto sprawdzić na własną rękę.
Jeżeli masz coś na oku z AAA auto i możesz podjechać do nich żeby sprawdzić w realu to warto tak zrobić.

Ja parę razy u nich byłem pod Warszawą z kimś kto chciał kupić samochód.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Które samochody elektryczne i hybrydowe można sprzedać korzystnie? Które samochody elektryczne i hybrydowe można sprzedać korzystnie?
    Samochody hybrydowe i elektryczne segmentów A i B to dla wielu kierowców idealne rozwiązanie do miasta. Oferta zelektryfikowanych aut miejskich staje się coraz bogatsza, a ich ceny bardziej akceptowalne. Rozważając ...
    Jak bezpiecznie korzystać z pobocza? Jak bezpiecznie korzystać z pobocza?
    Pobocze zajmuje trzecią pozycję wśród miejsc, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych(1). Choć przepisy jasno określają, kto i w jakiej sytuacji może poruszać się po poboczu oraz kiedy można zatrzymać ...

•