GENEWA 2008

GENEWA 2008

06 Mar 2008, 15:41

Już na początku marca w Genewie podczas salonu samochodowego podziwiamy nowoczesne i piękne auta.

Oprócz tłumu dziennikarzy i ich błyskających fleszy, ton przekąsek i setek wspaniałych samochodów, najpiękniejszą stroną każdego salonu samochodowego są atrakcyjne hostessy :D

Wklejajcie tu zdjęcia jakie samochody są zaprezentowane w salonie genewskim i jakie Wam podobają.

W salonie genewskim podoba mi się nowa Honda Accord.

Image

W zakresie stylistyki nowy model jest udanym stopniem ewolucji obecnego, od którego jest szerszy i niższy. Wystające nadkola i zwarty przód podkreśliły agresywny charakter auta.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

Re: GENEWA 2008

07 Mar 2008, 10:36

Bardzo ładna Ta Honda Udała Im się
pietrzyk
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: sosnowiec

07 Mar 2008, 16:16

Mnie również urzekła :) ładna....w TVN TURBO mają być specjalne odcinki poświęcone Salonowi w Genewie
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

07 Mar 2008, 23:28

Witam,
mnie najbardziej spodobał się Koenigsegg CCXR.
Inżynierowie zapowiadają że może się rozpędzić do 410km/h ,a więc będzie szybszy niż veyron :twisted:

Jeżeli to prawda że pociągnie 410km/h.

Będzie się działo :)

Pozdrawiam :)Image
[/img]
Krzysiek26
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - napęd, wydajność i zasięg Audi e-tron GT concept - napęd, wydajność i zasięg
    434 kilowaty (590 KM) mocy systemowej – to imponujący jak na w pełni elektryczne auto wynik. Do przedniej i do tylnej osi dopasowano dwa osobne silniki elektryczne. Oba to pracujące non-stop silniki synchroniczne. Moment ...
    OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...

•