Glośniki do VW Golfa III

Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 12:28

Mozecie polecic jakies głośniki w drzwi?
Nie chodzi mi o "dyskoteke" w samochodzie tylko zeby cos gralo podczas jazdy. Tak do 200 zl zeby to kosztowalo. Chodzi o 4 głośniki. Nie wiem czy kupić 2 czy 3 drożne? Nie mam tez wzmacniacza a radio ma 4 x 50W
djjarcy
Nowicjusz

Re: Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 14:08

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Za tą cenę ciężko znaleźć dobre głośniki. Pomiędzy dwu a trój drożnymi głośnikami nie zobaczysz większej różnicy. Najlepiej by było gdybyś znalazł jakieś dobre głośniczki na przód z odseparowanymi tweeterami.
Bardzo dużo pomaga wygłuszenie drzwi matami!!. Więc jeżeli masz kase, to wygłusz najpierw drzwi.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

Re: Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 19:54

Musze jescze dokupic antene. Taka bedzie dobra? [link wygasł]

A mozecie mi doradzic jakis wzmacniacz antenowy?
djjarcy
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS 500h - luksusowa limuzyna Lexus LS 500h - luksusowa limuzyna
    Najnowsza luksusowa limuzyna Lexus LS 500h jest już w Polsce. Pierwszy pokaz tego modelu odbył się 2 sierpnia 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie. W ciągu najbliższego miesiąca samochód zostanie zaprezentowany ...
    Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa? Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa?
    Patrząc na samochód w pierwszym momencie zachwycamy się jego linią, doceniamy parametry silnika, cieszą nas wygodne fotele i niesamowity dźwięk wydobywający się z zestawu audio. Wszystkie te elementy wpływają na komfort ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic IV, tył, noc
      W220
      Hyundai Veloster Turbo
      Isuzu Axiom XSF Concept