Głowica do Golfa 1992 1.9 Td? Jaką kupić?

Głowica do Golfa 1992 1.9 Td? Jaką kupić?

06 Sie 2012, 20:22

witam ,prosze o pomoc.mam problem z glowicą do golfa. musze kupic bo mi sie zepsuła (zawory i popychacze).szukam i szukam,i n ie wiem czy mozna ja zastapic jakas inna glowica?czy musza sie zgadzac roczniki?bo zemusi byc diesel to ja wiem...pomocy.
golf
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2006

Re: Głowica do Golfa 1992 1.9 Td? Jaką kupić?

10 Sie 2012, 20:43

głowice można regenerować koszt takiej naprawy to ok 150-200 zł popychacze można wymienić, prowadnice zaworowe też są wymienne, natomiast zawory albo się wymienia, albo szlifuje i też są jak nowe. a jeżeli chcesz głowicę wymienic to musi być tylko taka sama o takim samym roczniku i numerach. inne głowice mogą się różnić szczegółami, ale są to ważne szczegóły:)
mechan12
Początkujący

Prawo jazdy od: 07 08 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodór receptą na zmiany klimatu Wodór receptą na zmiany klimatu
    Do 2050 roku rynek wodoru może osiągnąć poziom 2,5 biliona dolarów, co przełożyłoby się na redukcję rocznej emisji CO2 o 6 gigaton. To 20 procent redukcji koniecznej do tego, aby nie dopuścić do podniesienia się średniej ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005