GMC Sierra Czy Istnieje w Polsce Serwis samochodów GMC?

GMC Sierra Czy Istnieje w Polsce Serwis samochodów GMC?

10 Lut 2018, 10:40

Dzień Dobry ostatnio postanowiłem sprowadzić ze Stanów samochód a mianowicie GMC Sierra lecz nie mogę znaleźć informacji na temat czy w Polsce istnieje serwis tego samochodu by później nie okazało się że będę miał bardzo ciężko z częściami etc. Widziałem też że marka GMC należy do chevroleta czy oznacza to ze w jego serwisach będę mógł się zgłosić proszę o kontakt.
Zeiash
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...
    Przeprojektowane i komfortowe wnętrze wysokiej jakości - Dacia Duster Przeprojektowane i komfortowe wnętrze wysokiej jakości - Dacia Duster
    Optymalne ergonomicznie miejsce kierowcy które przy wsiadaniu do auta uwagę zwraca na całkowicie przeprojektowane miejsce kierowcy, zapewnia ono komfortowe użytkowanie auta na co dzień. Pierwsze wrażenie - Nowa, powiększona ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      22
      Motocykle storehouse