GMC Sierra Czy Istnieje w Polsce Serwis samochodów GMC?

GMC Sierra Czy Istnieje w Polsce Serwis samochodów GMC?

10 Lut 2018, 11:40

Dzień Dobry ostatnio postanowiłem sprowadzić ze Stanów samochód a mianowicie GMC Sierra lecz nie mogę znaleźć informacji na temat czy w Polsce istnieje serwis tego samochodu by później nie okazało się że będę miał bardzo ciężko z częściami etc. Widziałem też że marka GMC należy do chevroleta czy oznacza to ze w jego serwisach będę mógł się zgłosić proszę o kontakt.
Zeiash
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony
    Prawidłowa interpretacja kolorów w pewnych okolicznościach drogowych bywa kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa. Zdarza się to głównie, gdy zasady na drodze wyznacza sygnalizacja świetlna. Jak radzi sobie w ...
    Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny
    W okresie jesienno–zimowym zdecydowanie zwiększa się ryzyko wpadnięcia w poślizg. Leżące liście, kałuże, śnieg i lód – to czynniki sprawiające, że ślizgamy się po nawierzchni. Należy jednak pamiętać o tym, ...

•