GOLF 3 1.8 kombi klimatyzacja

Co sądzisz o obowiązku używania świateł przez całą dobę?

Ankieta zakończyła się 31 Mar 2010, 17:06

Całkowicie popieram
3
75%
Kompletna głupota
1
25%
Nie mam zdania
0
Brak głosów
Temat mnie nie dotyczy
0
Brak głosów
Razem głosów : 4

GOLF 3 1.8 kombi klimatyzacja

31 Gru 2009, 17:06

Jest problem z klimatyzacją w golfie 3. Mianowicie: gdy ustawię ją na 21 stopni(ogólnie na ciepłe powietrze) i wcisnę "AUTO", to z tyłu zaczyna lecieć zimne powietrze, co wyraźnie czuć na nogach. Pytam zatem, czy z tyłu też są gdzieś nawiewy? a jeżeli są, to czy mogą być uszkodzone bądź zapchane :?: Nie raz oglądałem to auto dokładnie np. odkurzając je, ale żadnych nawiewów nie widziałem.
Czy to kwestia zasysania zimnego(z wnętrza auta) powietrza :?:

W ogóle dziwi mnie fakt, iż aby zaczęło lecieć ciepłe powietrze trzeba czekać dobrych kilka minut :???: Takie historie to rozumiem, ale w dużym fiacie 125p, ale w golfie 3 :?: Nie ma tu jakiejś nagrzewnicy(we fiacie była) czy czegoś w tym rodzaju :?:
A może problem tkwi gdzie indziej :?:
TDI.SUBARU
Początkujący

Zdjęcia: 1

Re: GOLF 3 1.8 kombi klimatyzacja

31 Gru 2009, 18:30

Nagrzewnica jest - nagrzewa ją silnik... Nie sądzę by G3 miał osobne nawiewy na tył.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009