Golf 3 1.9 TD - Niedziałająca szyba kierowcy

Golf 3 1.9 TD - Niedziałająca szyba kierowcy

11 Kwi 2013, 21:30

Witam,
Mam golfa 3 1.9 TD 95r. 3 drzwiowy.
Mój problem jest następujący, gdy przekręcę zapłon to szyby działają normalnie, otwieranie szyb z kluczyka również działa normalnie, lecz gdy włączę silnik wtedy szyba od kierowcy nie działa. Sprawdzałem wiązkę kabli w drzwiach wygląda dobrze, tak samo w skrzynce elektrycznej. Sprawdziłem miernikiem napięcie i gdy włączam silnik wtedy napięcie znika na przełączniku, ale tylko od lewej szyby (bodajże piny 2 i 4 oraz 2 i 3). Masa także jest. Zauważyłem że zaraz po włączeniu przez 2-3 sekundy szyba działa. Bardzo proszę o jakąś poradę.
Maciek90
Obserwowany

Auto: GOLF 3
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów
    Internetowy Samochód Roku - SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów w Internecie. Największy polski serwis ogłoszeń motoryzacyjnych otoMoto.pl, już po raz ósmy przyznał nagrody ...
    Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      GTP Light