Golf 3 czy Ibiza 2(przed fl)?

Golf 3 czy Ibiza 2(przed fl)?

03 Kwi 2016, 23:00

Witam, poszukuje taniego autka do pracy, czasami jakiś wypad za miasto do 2500zł za samo auto (mam więcej ale na opłaty i ewentualnie naprawy), wpadły mi w oko te dwa modele wymienione w temacie (najlepiej silnik benzynowy i 5 drzwi), który bardziej polecacie, a może macie dla mnie jakieś inne propozycje? Proszę o pomoc w wyborze, przeglądałem ogłoszenia do max 50km od Gostynia(wielkopolska) i trafiłem na parę ciekawych ofert jednak nie mogę się do końca zdecydować. Przepraszam jeśli to zły dział
Mateo45
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 01 2014
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Golf 3 czy Ibiza 2(przed fl)?

04 Kwi 2016, 09:12

Przy takich autach lepiej kierować się stanem technicznym a nie opiniami. Nie można powiedzieć które jest bardziej awaryjne bo są to bardzo zbliżone do siebie samochody pod tym względem. Samochód za 2500 pln nie może stać się skarbonką także warto go dobrze przejrzeć pod względem technicznym.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska

Re: Golf 3 czy Ibiza 2(przed fl)?

04 Kwi 2016, 10:08

Najtańsza opcja, aczkolwiek przebieg prawie 300tyś::
[link wygasł]
Ten mi się spodobał:
[link wygasł]
Gaz raczej dobrze znosi:
[link wygasł]
[link wygasł]
Jeszcze wpadła fiesta w oko, ale na jakiekolwiek większe naprawy nie starczy do końca miesiąca:
[link wygasł]
Które wy byście wybrali? Wiadomo że to nie okazy nowości, ale czymś muszę dojeżdżać
Większość jakie znalazłem to wersje 3 drzwiowe, a ja uparłem się na 5 więc dużego wyboru nie mam
Mateo45
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 01 2014
Przebieg/rok: 4tys. km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[E] Audi A6 C6 3,0TFSI / Mercedes CLS 350CGI c219 / Volvo S80 II 3,0T6 [E] Audi A6 C6 3,0TFSI / Mercedes CLS 350CGI c219 / Volvo S80 II 3,0T6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment E - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,0 TFSI - 290KM - Mercedes ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•  
    • VW Polo R WRC
      Wyścigi wraków, Wrak Race, VW Passat
      Mateusz Żuchowski i Ada Jasińska
      WOŚP 2008