Golf 3 rozrusznik

15 Sty 2018, 12:59

Cześć, mam problem z golfem 3. Samochód podobno ma dobry akumulator, a przynajmniej tak powiedzieli mi na stacji kontroli pojazdów. Sprawdzono też ładowanie i też było dobre, mimo to jak 2 dni jest wilgotno lub przymrozi w nocy- nie odpala. Wystarczy podłączyć go na sekundę do drugiego samochodu i już jest OK. Ostatnio zostawiłam go przez roztargnienie na godzinę z zapaloną lampką tą w środku i już nie dał rady odpalic. Dziś było - 8 zeszłam rano sprawdzić to z wysiłkiem odpalił ale głupia nie przejechałam się tylko go zgasilam i pół godziny później już nie odpalił. Jeden mechanik mówi że akumulator, a drugi chce wymieniać rozrusznik. A ja zastanawiam się czy nie starczy jakaś drobniejsza naprawa? Jakieś sprawdzenie a nie odrazu wymiana elementów? Jakie jeszcze mogą być przyczyny? Golf 3, benzyna, silnik 1,4 rocznik 1997.
kasztankova
Nowicjusz
 
Posty: 36
Prawo jazdy: 05 01 2015
Auto: Golf 3
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

15 Sty 2018, 15:23

Samochod ma podobno dobry akumulator,podobno,najprawdopodobniej to wina akumulatora.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi
    Toyota postanowiła zrezygnować z nazwy Auris – obejmującej w ostatnich latach w Europie kompaktowego hatchbacka i kombi – i powrócić do oferowania Corolli w trzech odmianach nadwoziowych. Rewolucja dotknęła ...
    Czy punktualność może być niebezpieczna?
    Większość z nas nie lubi się spóźniać. Są jednak sytuacje, w których próba dojechania do celu o umówionej godzinie może zagrażać naszemu życiu. Jak wynika z badań, presja czasowa ma wpływ na styl ...