Golf 3 rozrusznik

Golf 3 rozrusznik

15 Sty 2018, 13:59

Cześć, mam problem z golfem 3. Samochód podobno ma dobry akumulator, a przynajmniej tak powiedzieli mi na stacji kontroli pojazdów. Sprawdzono też ładowanie i też było dobre, mimo to jak 2 dni jest wilgotno lub przymrozi w nocy- nie odpala. Wystarczy podłączyć go na sekundę do drugiego samochodu i już jest OK. Ostatnio zostawiłam go przez roztargnienie na godzinę z zapaloną lampką tą w środku i już nie dał rady odpalic. Dziś było - 8 zeszłam rano sprawdzić to z wysiłkiem odpalił ale głupia nie przejechałam się tylko go zgasilam i pół godziny później już nie odpalił. Jeden mechanik mówi że akumulator, a drugi chce wymieniać rozrusznik. A ja zastanawiam się czy nie starczy jakaś drobniejsza naprawa? Jakieś sprawdzenie a nie odrazu wymiana elementów? Jakie jeszcze mogą być przyczyny? Golf 3, benzyna, silnik 1,4 rocznik 1997.
kasztankova
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 01 2015
Auto: Golf 3
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Golf 3 rozrusznik

15 Sty 2018, 16:23

Samochod ma podobno dobry akumulator,podobno,najprawdopodobniej to wina akumulatora.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb
    W całej UE na dystrybutorach oraz w nowych pojazdach pojawią się symbole, które mają pomóc kierowcom uniknąć pomyłek podczas tankowania. W zależności od rodzaju paliwa będą to trzy główne grupy: benzyna ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • VERVA Street Racing 2010
      39
      Ultralekka konstrukcja Audi wygrywa w Le Mans, 3
      Samochód Google maps Street View, 2