Golf 3 rozrusznik

Golf 3 rozrusznik

15 Sty 2018, 13:59

Cześć, mam problem z golfem 3. Samochód podobno ma dobry akumulator, a przynajmniej tak powiedzieli mi na stacji kontroli pojazdów. Sprawdzono też ładowanie i też było dobre, mimo to jak 2 dni jest wilgotno lub przymrozi w nocy- nie odpala. Wystarczy podłączyć go na sekundę do drugiego samochodu i już jest OK. Ostatnio zostawiłam go przez roztargnienie na godzinę z zapaloną lampką tą w środku i już nie dał rady odpalic. Dziś było - 8 zeszłam rano sprawdzić to z wysiłkiem odpalił ale głupia nie przejechałam się tylko go zgasilam i pół godziny później już nie odpalił. Jeden mechanik mówi że akumulator, a drugi chce wymieniać rozrusznik. A ja zastanawiam się czy nie starczy jakaś drobniejsza naprawa? Jakieś sprawdzenie a nie odrazu wymiana elementów? Jakie jeszcze mogą być przyczyny? Golf 3, benzyna, silnik 1,4 rocznik 1997.
kasztankova
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 01 2015
Auto: Golf 3
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Golf 3 rozrusznik

15 Sty 2018, 16:23

Samochod ma podobno dobry akumulator,podobno,najprawdopodobniej to wina akumulatora.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy używane opony są bezpiecznym wyborem? Czy używane opony są bezpiecznym wyborem?
    Zakup nowych opon to wydatek, który każdy kierowca powinien traktować w kategorii inwestycji – opony są jedynym elementem łączącym auto z jezdnią. To od ich jakości i sprawności zależą nie tylko osiągi samochodu ...
    Piski, luzy i stuki w zawieszeniu Piski, luzy i stuki w zawieszeniu
    Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. Jesienią warto sprawdzić stan zawieszenia swojego samochodu i przygotować go do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Car audio, video 2007
      1
      Nowy VW Sportsvan