Golf 4 1.6 sr naprawię ? - Wspomaganie?

11 Gru 2018, 10:06

witam forumowicze chciał bym żebyście mi pomogli z moim dość nietypowym problemem z golfem 4 byłem w dłuższej trasie i nic się nie działo z samochodem normalnie podjeżdżam do domu wszystko jest w porządku na drugi dzień odpalam normalnie chodzi jak chodził zaczynam jechać i przy skręcie wyczuwam że muszę więcej kręcić kierownica przy większej prędkości nie jest to tak bardzo wyczuwalne ale na ostrych zakrętach i przy niewielkie prędkości to tak i teraz pytanie co to jest i czy dam rade to zrobić czy mechanik?
Blady1988
Obserwowany
 
Posty: 1

18 Sty 2019, 13:00

Blady1988 napisał(a):przy skręcie wyczuwam że muszę więcej kręcić kierownica
Hm… chodzi o to że musisz wykonać większy obrót kierownicą niż wcześniej żeby tak samo skręcić? Trochę to dziwne. Rozumiem że np. ciężej chodzi ale że słabiej skręca.

Skręcając w jedną i drugą stronę masz taki sam problem?
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

24 Sty 2019, 19:24

Na początek proponuję sprawdzić wszystkie elementy zawieszenia: drążki itd aby wyeliminować te najprostsze przyczyny i dopiero przejsc do samego wspomagania, czy ilość płynu jest na odpowiednim poziomie?
Salko
Aktywny
 
Posty: 278
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Disco Volante Spyder
    Kolejnym dowodem na to, że Włosi doskonale znają się na tworzeniu kabrioletów, jest Alfa Romeo Disco Volante Spyder. To samochód bazujący na coupé Alfa Romeo 8C Spider, ale w istotny sposób przerobiony ...