Golf 4 1.9 |TDi po czyszczeniu egr samochód nie odpala

Golf 4 1.9 |TDi po czyszczeniu egr samochód nie odpala

04 Lip 2018, 21:28

Witam , po wyczyszczeniu zaworu egr i przepustnicy przed egr samochód zachowuje się tak jakby miał przyblokowany silnik
rozrusznik nie kreci
tomasz832
Obserwowany

Re: Golf 4 1.9 |TDi po czyszczeniu egr samochód nie odpala

05 Lip 2018, 11:53

Rozrusznik nie ma nic do EGR i przepustnicy. Musisz szukać przyczyny w innym miejscu.
Co dokładnie dzieje się przy przekręceniu kluczyka w pozycje start czyli wtedy kiedy rozrusznik powinien kręcić?

Sprawdź podłączenia kabli do rozrusznika na początek i jeżeli jest ok a kontrolki przygasają być może problem jest w słabym akumulatorze lub samym rozruszniku. Tu trzeba by sprawdzić przy spranym akumulatorze czy dochodzi prąd na zaciski rozrusznika.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam

Re: Golf 4 1.9 |TDi po czyszczeniu egr samochód nie odpala

05 Lip 2018, 12:07

akumulator podmieniłem na inny i jest to samo kontrolki przygasają , zobaczę jeszcze ten rozrusznik
tomasz832
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Fotel Alpine Fotel Alpine
    Legendarna zwinność Alpine wynika z niewielkiej masy auta. Nasi inżynierowie zastosowali tę zasadę przy projektowaniu fotela, dzięki któremu kierowca i maszyna stają się jednością. Ultralekki fotel kubełkowy Siedzenie ...

•  
    • Audi A3 Sportback g-tron, tylne siedzenia
      VW Amarok, pick-up klasy premium, tył
      Dźwignia zmiany biegów, 6 biegów, Renault
      Ultralekka konstrukcja Audi wygrywa w Le Mans, 3