GOLF II PRoblem z falowaniem silnika

GOLF II PRoblem z falowaniem silnika

28 Lip 2010, 10:12

Witam!

Mam golifka II. Mam problem gdyż faluje mi silnik. Nie jest to falowanie, które przeszkadza bo ani samochód nie gasnie ani nie traci obrotów podczas jazdy ale w zimę napewno da się to we znaki.

Wymieniłem dzisiaj świece i nie pomogło. Kable są w miarę w ładnym stanie więc nie sądze, żeby było to to. Pod kopułką też jest ok.

Czy może to być przez dziurawe coś od dopływu powietrza?

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tu jest link do tego co mam pod maską. Ta rura co dochodzi do silnika od dopływu powietrza chyba w lewym dol;nym rogu widać, że jest z takiej gąbki czarnej. Nie widać tego na fotce ale u doły ta gąbką jest cała rozerwana i wychodzi z niej taka posiatkowana rurka. Czy może to przez to falowac mi silnik?

Opisałem moje podejrzenia tak jak umiałem. Myślę, że Ci co znają te samochody zrozumieją i mi pomogą.

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Ten temat jest drugi raz, bo administratotr go przesunął do śmietnika. Myślę, że w tym miejscu już jest ok. ;)
mariopop12
Początkujący

Miejscowość: Gdynia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięciostopniowa skala autonomicznej jazdy Pięciostopniowa skala autonomicznej jazdy
    Coraz śmielej do seryjnych modeli samochodów przedostają się rozwiązania, zwalniające kierowców z części ich dotychczasowych obowiązków. Klasyfikacje stopni jazdy autonomicznej umożliwia pięciostopniowa ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai Santa Fe (2018)
      Dodge Charger, tył
      Tuning Show
      Tuning Show