Golf III 1.6 B+Gauto przy właczeniu wskakuje do 3-4tyś obrot

Golf III 1.6 B+Gauto przy właczeniu wskakuje do 3-4tyś obrot

30 Cze 2010, 20:44

Witam kupiłem Golfa III 1.6 B+G ponad miesiąc temu jednak od jakiegoś czasu zaczęło się coś dziać w silniku na początku wskakiwał mi na wysokie obroty (3-4tyś) jak to mi się działo to włączyłem na benzynę i z powrotem na gaz to działał normalnie... po czasie to już nic nie dawało pojechałem do mechanika i on stwierdził że to (czujnik położenia przepustnicy, potencjometr) nie wymienił tego bo nie mógł dostać sam a ja na allegro też nic ciekawego nie widziałem i teraz gdy wskakuję mi od czasu do czasu na wysokie obroty to muszę wyciągać te wtyczki i wtedy na jakiś czas mam spokój ale tak się nie da jeździć bo nawet nie raz podczas jazdy gdy wciskam sprzęgło i zmieniam bieg to trochę przy gazuje i po chwili opada najgorzej na światłach jak wskoczy na 4tyś i wyje głośno czy to na 100% będzie ten czujnik poradźcie coś mi?

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Ciszmek
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność
    Toyota planuje szybką ekspansję na rynku samochodów elektrycznych. Pionier rynku hybryd prowadzi najbardziej zaawansowane na świecie prace nad bateriami ze stałym elektrolitem, które mają być odpowiedzią na ...
    Opel powraca do sportu samochodowego Opel powraca do sportu samochodowego
    Marka Opel powraca do sportu samochodowego, w tym także – z nowym modelem Opel ADAM – do rajdów samochodowych w ramach międzynarodowego programu oraz na tor z nową Astrą OPC w programie ograniczonym do ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył