Golf III - auto nie odpala

Golf III - auto nie odpala

05 Sie 2010, 08:27

Witam!
Mam pewien problem, otóż rano gdy chciałem odpalić samochód przekręcam kluczyk, włącza się zapłon, później przy rozruchu słychać tylko "pstryknięcie".
Ładowałem akumulator, posprawdzałem klemy, dalej nic. Podłączyłem pod drugi samochód kablami rozruchowymi, odpalił normalnie.
Później jak chciałem odpalić go już bez kabli to występują te same objawy co na początku, czyli zapłon działa, rozrusznik nie kręci i słychać "pstrykanie".

W czym może być problem, proszę o pomoc.
PanSokół
Nowicjusz

Miejscowość: Łosice

Re: Golf III - auto nie odpala

05 Sie 2010, 22:35

PanSokół napisał(a):rozrusznik nie kręci i słychać "pstrykanie".

Wymień akumulator to rozrusznik będzie kręcil... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe
    Każde BMW X wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Pierwszy model BMW X – BMW X5 – zadebiutował w 1999 roku, tworząc segment aut typu Sports Activity Vehicle (SAV), w którym od lat królują modele ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył