GOLF III TDI - dziwny problem

GOLF III TDI - dziwny problem

30 Lis 2012, 13:28

Witam - jeśli ktoś zna temat to proszę o pomoc :D

Posiadam Golfa II TDI disel - od wczoraj ma dziwne objawy. Zacznijmy od początku - w niedzielę palił "od kopa" nie było żadnego problemu, niestety jak wczoraj chciałem odpalić to NIC nie działa - przekręcam kluczyk, świecą ikonki i nic, a co najdziwniejsze jak przekręcam kluczyk do pozycji wyłączenia ta świecą mi nadal 3 ikonki, nawet jak kluczyk wyjmę - co to może być?
Akumulator jest naładowany na max (wczoraj ładowany), niedawno był naprawiany rozrusznik - to co tym razem?
Jeśli ktoś zna co to może być to proszę o informację, nawet na adres e-mail wonik@op.pl

Będę bardzo wdzięczy za każdą podpowiedź.
wonik98a
Obserwowany

Auto: WV Golf III GL TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Sobota w terenie Sobota w terenie
    Jako ze ostatnio brak mi na wszystko czasu to gdy wczoraj zadzwonil kumpel spytac czy mam chwile zeby dzis rano wyskoczysc w teren nie zastanawialem sie ani chwili. Do tego jechalismy doslownie "za rog" zdjęcia w galerii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI