Golf IV 1,9TDI, problem z podświetleniem zegarów.

Golf IV 1,9TDI, problem z podświetleniem zegarów.

05 Wrz 2010, 11:11

Witam, zakupiłem tarcze Indiglo do mojego Golfa IV 1,9 TDI 110 KM, zamontowałem w moim aucie i podłączyłem. Wydawało mi się, że zrobiłem wszystko dobrze, jednak tarcze świecą tylko jak przekręcę kluczyk, jak odpalę auto to tarcze gasną. Gdzie mogłem popełnić błąd?
Wstawiam zdjęcie licznika z zaznaczonym miejscem podłączenia przewodów od tarcz (prawy dolny róg):

[link wygasł]

Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.
maciejbks
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...
    Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005