Golf IV 1998 1.6SR 100KM - problem po odpaleniu na mrozie.

Golf IV 1998 1.6SR 100KM - problem po odpaleniu na mrozie.

04 Sty 2019, 23:25

Witam.
Posiadam samochód Golf IV 1998r. 1.6SR 100KM z LPG, mam taki problem, że im większy mróz tym samochód ma większy problem utrzymać obroty na początku po odpaleniu tzn. najperw próbuje utrzymać się na 1200obr (co oznaczałoby prawidłowe działenie - grzanie silnika) ale się nie udaje, spada na 1000obr próbuje utrzymać ale nie daje rady, spada za przeproszeniem pier***i trochę jakby miał zgasnąć i układa się na ok. 900obr trzyma je stabilnie jednak trzęsie silnikiem i slychać przebieranie (tak jak w filmiku

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

). Wymieniłem czujn.temp.pl.chlodz., kable, świece są nowe, wyeliminowałem branie lewego powietrza (no chyba że bierze gdzieś na uszczelkach jak w tym filmiku) czy ktoś miał taki problem i może przekazać swoją sugestię? Dzięki :)
piotrekGT
Obserwowany

Re: Golf IV 1998 1.6SR 100KM - problem po odpaleniu na mrozie.

05 Sty 2019, 16:21

:naughty: ktoś cos?
piotrekGT
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC Convertible - co o nim wiemy? Lexus LC Convertible - co o nim wiemy?
    Chociaż Lexus ma duże doświadczenie w budowaniu kabrioletów, japońska marka od kilku lat nie oferuje samochodów tego typu. Wygląda jednak na to, że wszystko już wkrótce się zmieni za sprawą Lexusa LC ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

•