Golf IV - brak kierunkow z prawej strony

Golf IV - brak kierunkow z prawej strony

13 Kwi 2015, 13:56

Brak kierunkow z prawej strony auta. Gdy wlaczam szybko chodza ale sie nie pala. Dodam ze lewe kierunki i awaryjne dzialaja normalnie. Slyszalem ze moze o byc przekaznik albo bezpiecznik ale gdzir on sie znajduje i jak go zmienic?
nev80
Nowicjusz

Auto: Golf IV

Re: Golf IV - brak kierunkow z prawej strony

15 Kwi 2015, 10:24

nev80 napisał(a):Slyszalem ze moze o byc przekaznik albo bezpiecznik

Może to być też wina włącznika kierunkowskazów.
Przekaźnik kierunkowskazów jak dobrze pamiętam jest za wyłącznikiem świateł awaryjnych.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Kwi 2015, 21:16

A jak sie dostac do tego wlacznika? Trzeba zdjac kierownice itd? Jakis poradnik jest?
nev80
Nowicjusz

Auto: Golf IV

16 Kwi 2015, 10:01

Żeby pomierzyć włacznik kierunkowskzów musisz zdemontować obudowę kierownicy i dostać się do złacz. Oprócz tego musisz mieć schemat elektryki, żeby wiedzieć które kabelki odpowiadają za ów kierunek.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Patrz na drogę podczas jazdy Patrz na drogę podczas jazdy
    Polskie prawo zabrania kierowcom korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy, jeśli urządzenie jest trzymane w ręce. Wiele osób ignoruje jednak ten przepis. Obecnie już nie tylko dzwonią i piszą ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

•  
    • Kia Niro Concept, wnętrze
      Chevrolet Camaro
      Toyota Prius - nagroda ADAC
      Car Hi-Fi