Golf kombi na co zamienic

[golf] kombi na co zamienic

28 Lis 2006, 22:32

Witam, mam golfa III kombi 1,8 benz 93r. chciałbym kupić cos młodszego i zastanawiam się co wybrać. Kwota -do 15 tys PLN. Na mojego golfa nie narzekam choć jak go zapakuje to 75KM pod górke cienko idzie. Jezdze niewiele bo w łikendy ale z rodzina i pelnym bagaznikiem gratow i rowerkow. przez pół roku zrobiłem tylko 3,5tys km. Znajomi polecaja Japonczyka.? Poradźcie. Nie chce fiata, ani daewoo. Dziekuje za kazdą podpowiedz. Klima by mi się tez przydała bo w korkach dzieciaki sie meczą.
pozdrawiam
tomek
tomek310
Nowicjusz

Re: [golf] kombi na co zamienic

29 Lis 2006, 19:36

Witam,
Proponuję rozejrzeć się za Nissanem Primerą w kombi z silnikiem 2.0 TD powinien sprostać twoim wymaganiom ;)
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: [golf] kombi na co zamienic

30 Lis 2006, 22:13

Mazda 626
Części drogie ale awaryjność b.mała, auto komfortowe, dobrze wyposażone. Niestety sedan. Ale rowerki mozna na dach, a bagażnik z pewnością betów resztę zmieści. :wink:
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11