Golf V - Pilot nie otwiera tylnych drzwi pasażera za kierowcą

06 Gru 2018, 15:34

Witam, mam mały problem. Otóż pilot (dorabiany, wcześniej działał bez zarzutu) po wciśnięciu przycisku otwórz nie otwiera tylnych drzwi pasażera za kierowcą. Natomiast centralny zamek działa bez zarzutu. Otwiera i zamyka wszystkie drzwi. To się stało z dnia na dzień ... pozostałe drzwi + klapa bagażnika otwierają oraz zamykają się w sposób normalny z pilota.

Nie wiem czy to coś zmieni ale pilot blokuje wszystkie drzwi łącznie z tymi które się nie otwierają po wciśnięciu przycisku "otwórz". Te drzwi od środka lub centralnym zamkiem mogę otwierać.

Od siebie dodam że sprawdziłem właśnie drzwi auta i podczas zamykania bądź otwierania wyraźnie czuć drgania w drzwiach spowodowane przesuwaniem się zamków, za pomocą kluczyka również mogę otworzyć okna we wszystkich drzwiach łącznie tych które się nie chcą otwierać od pilota.
Fajansik58
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...