Golf4 combi 1.9TDI 2002rok silnika

golf4 combi 1.9TDI 2002rok silnika

25 Lip 2010, 13:06

Witam wszystkich...Mam taka prosbe moze ktos mi pomoc?A wiec problem polega na tym,jechalem z Polski do Holandii i nagle zaczelo cos mi stukac,potem zaczelo mi strasznie kopcic z rury wydechowej normalnie az wielkie chmury dymu za mna byly,potem jak juz dojechalem to strasznie zaczelo pukac mi w silniku,zawiozlem go de mechanika tutaj w holandii a on mi powiedzial ze tlok pogielo czy cos takiego i wymienil mi caly silnik,teraz po tej wymianie samochod chodzi ale znowu powstal problem taki iz jak samochod pochodzi troche i sie rozgrzeje to jak stane gdzies na parkingu i zgasze go to potem jak chce zapalic to mi odpala ale po 2 sekundach gasnie i nie reaguje wogole pedal gazu,i tak go odpalam i gasnie caly czas do poki troszke nie postoi i nie ostygnie ,prosze pomozcie mi z tym problem bo duzo juz pieniedzy w naprawe wlozylem a nadal jest problem,moze mnie oszukali poprostu bo ja naprawde niewiem jaka byla przyczyna ze trzeba bylo silnik wymienic i ze teraz z tym odpalaniem tak jest.Bardzo prosze o pomoc i dziekuje.... :cry:
darek1977
Nowicjusz

Miejscowość: holandia

Re: Golf4 combi 1.9TDI 2002rok silnika

25 Lip 2010, 17:33

To ze wymieniłeś silnik to dobrze,objawy wskazywały na poważne uszkodzenie silnika.Przyczyn twoich problemów może być wiele,zacznij od sprawdzenia czujników temperatury.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Superb w nowym stylu Superb w nowym stylu
    Nowy Superb wprowadza ŠKODĘ na kolejny poziom w wielkim stylu. Nieziemski design rozpoczyna nową erę ŠKODY, czyniąc każdą podróż wyjątkowym wydarzeniem, a klasa premium właśnie stała się dostępna. Nowa ...
    Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009