GPS

GPS

28 Paź 2009, 11:11

Zbieram się do kupienia GPSu ale nie bardzo się na nich znam i postanowiłem zasięgnąć waszej opinii który z tych był by najlepszy, chodzi mi głównie o to czy wiecie który ma opcję w razie zjechania z trasy wyznaczenia natychmiast nowej docelowej drogi.
Ostatnio edytowany przez piotrekgex, 29 Paź 2009, 01:41, edytowano w sumie 1 raz
piotrekgex
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: GPS

28 Paź 2009, 12:09

takie funkcje posiada w zasadzie każdy program do nawigacji a na jakim urządzeni on działa to inna bajka :wink:
wszystko zależy od tego ile chcesz wydać i do czego dokładnie ci to potrzebne :wink:
jeśli głównie do poruszania się po polskich drogach to jakikolwiek odbiornik z zainstalowaną Auto Mapą będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem koszt różny od 400 do 1500 :mrgreen:
choć da się i za 200 :mrgreen:
Są strony z nawigacjami, poczytaj popatrz masz tam wiele opcji droższych i tanszych ;) lektura na cały wieczór
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: GPS

09 Paź 2019, 18:03

My korzystamy z jednej takiej firmy i jest naprawdę na najwyższym poziomie. W całej firmie systemy są w każdym pojeździe - i dostawczakach i osobówkach.
Sebek87
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson? Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
    Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...
    Nie bój się parkować tyłem - to proste! Nie bój się parkować tyłem - to proste!
    Wąskie miejsca postojowe na parkingach podziemnych, na przykład pod biurowcami czy galeriami handlowymi, to dla wielu kierowców prawdziwe wyzwanie. W takich przestrzeniach najlepiej parkować tyłem – ten manewr ...

•