Grand Vitara czy RaV4 który ??

[Grand Vitara czy RaV4] który ??

14 Paź 2007, 21:00

Witam Wszystkich Sympatyków Motoryzacji. Pytanie mam Takie Jak w Temacie. Chialbym Zaznaczyc ze samochod Mam Być dla Kobiety. Dziękuje z Góry za Odp.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

Re: [Grand Vitara czy RaV4] który ??

18 Paź 2007, 20:44

Skoro dla kobiety to jestem we właściwym miejscu :)
Jeździłam kilka miesięcy RAV4. Bardzo wygodne autko, fajnie się prowadzi. Dla kobiety rzekłabym nawet.... stworzone :)
Z czystym sumieniem mogę go polecić aczkolwiek nie wiem co na to konkurent... czyli Grand Vitara....
limonka
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...
    Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50