Grupa vag |1.5tsi | DSG - Jakby ktoś się zastanawiał na zakupem

21 Maj 2026, 08:16

Widzę po forum i po znajomych/grupach na FB, że zainteresowanie grupą VAG z konfiguracją 1.5TSI + DSG jest duże, więc dorzucam swoje spostrzeżenia po nieco ponad 2 latach użytkowania Audi Q3 sportsback 2023r.
Ogólnie samochód spoko, chociaż niewart swojej ceny, jak chyba każde premium.

Ale
największe zło...
DSG. Nie bierzcie tej skrzyni jeżeli jeździcie dużo po mieście, w korkach. Mowa o suchej DQ200 obecnej aktualnie w 1.0 i 1.5tsi. Wiedziałem o tym, ale stwierdziłem, że po leasingu i tak oddam, a tak mam gwarancję... Gwarancję, która jest na papierze, a tak na prawdę na poszczególne części skrzyni biegów gwarancja może kończyć się już po 10 tys km. Co dla mnie oznaczało kilka miesięcy jazdy.

W mojej skrzyni po 40 tys km pojawiło się szarpanie podczas zmiany biegów i kangurowanie. Przyczyna? Zużyły się sprzęgła. Tak, nie zepsuły się, tylko zużyły. Po 40 tys km. Koszt naprawy w ASO chyba 14 tys. Poza ASO można to zrobić za około połowę tej kwoty.
Problem jest typowy dla miejskiej eksploatacji tej skrzyni - Jazdy w korku. A ja sporo jeżdżę, głównie po aglomeracji śląskiej (z korka w korek) i dlatego biorę automat żeby nie machać patykiem co kilka sekund.
Ostatecznie dzięki znajomościom udało mi się sprawić żeby ASO poczuło się do lekkiej odpowiedzialności i zrobili mi rabat na naprawę, przez co zapłaciłem ok 4 tys za naprawę.

Aktualnie samochód ma 78tys km przebiegu i skrzynia znowu zaczęła szarpać. Widocznie żywotność tych sprzęgieł sprzęga się z interwałem olejowym producenta. Auto oddane z leasingu póki problem dopiero się zaczynał - Przykre, ale nich kto inny się martwi tym szmelcem.

Do miasta manual, jakiś pancerny hydrokinetyk albo e-cvt. Skrzynie dwusprzęgłowe na trasę.

Co po Audi? Na razie jeżdżę "starym" poczciwym DDII z 1.0 lpg w manualu i doceniam tą prostotę, bo w tym aucie od wielu lat nic się nie dzieje, a katowała go moja żona w mieście, a potem mój ojciec w trasie. 156tys km i litr mleka ma się dobrze. Koszty utrzymania na poziomie skutera.

Może ktoś kto szuka samochodu do jazdy głównie po mieście to przeczyta i odechce mu się takiej konfiguracji, a przy okazji zaoszczędzi sporo hajsu na naprawę tej skrzyni z plasteliny. Tej i innych wynalazków typu EDC, DCT z suchymi sprzęgłami.
hoderi145
Aktywny
 
Posty: 484
Auto: Audi Q3 Sportback
Silnik: 1.5tsi 150km
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna

21 Maj 2026, 11:28

W DQ200 trzeba robić program albo jeździć w trybie sport, inaczej jest jak jest, ale jak ma być skoro ciągle jeździ na półsprzęgle na drugim biegu od 12-14 km/h? :mrgreen:
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 9225
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed III
Silnik: 1.4 T-GDI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2019

21 Maj 2026, 14:15

galakty napisał(a):le jak ma być skoro ciągle jeździ na półsprzęgle na drugim biegu od 12-14 km/h?

Aż dziwne, że aso Audi (VAG) nie oferuje "crackowania" DSG w zamian za np kilka tysi, bo mistrzami oferowania jednego i tego samego silnika różniącymi się wyłącznie mocą już są. Np DSG w wersji tylko na trasę X a w wersji używalnej też do miasta dopłata 6k do X :mrgreen:

Tylko na nowych sprzęgłach pewnie zarabia się lepiej.
hoderi145
Aktywny
 
Posty: 484
Auto: Audi Q3 Sportback
Silnik: 1.5tsi 150km
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna

21 Maj 2026, 15:16

Ja nie rozumiem jaki jest problem podnieść obroty między 1. a 2. biegiem? W trasie niech będą niskie bo wiadomo że muszą spełniać normy ekologiczne, ale ledwo tym ruszysz z parkingu i już dwójkę wrzuca.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 9225
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed III
Silnik: 1.4 T-GDI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2019
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Używany samochód z salonu – czy warto?
    Zakup samochodu to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać nowy pojazd prosto z salonu, czy może skorzystać z oferty używanych samochodów ...
    Moto Session 2019 - Odjazdowy weekend z motoryzacją
    Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii, nowości prezentowane przez dealerów, zapierające dech w piersi pokazy, goście specjalni oraz najpiękniejsze moto emocje - już 13 i 14 kwietnia w Targach Lublin! Moto ...