Hamulce Dodge Charger - zmiana na wersję mocniejszą

06 Maj 2021, 06:20

Witam. Chcę zmienić seryjny układ hamulcowy w Dodge Charger 2019 r 5.7 Hemi na jakiś inny, lepszy. Gdzie taki zestaw kompletny mógłbym kupić tzn tarcze wentylowane, nowe zaciski i inne? A może jakaś firma się tym zajmuje profesjonalnie i mogłaby taki układ hamulcowy zmienić? Poproszę o info w temacie i opinie co byście radzili i jaki zestaw założyć.
Z góry dzięki.
Piotr75330
Nowicjusz
 
Posty: 3

06 Maj 2021, 10:04

Tam na pewno masz już dosyć mocny układ hamulcowy. W tym przypadku może warto by było kupić tylko dobre tarcze jakieś prefromance i do tego odpowiednie klocki. Wtedy nie musiałbyś przerabiać układu i zmieniać zacisków chyba że koniecznie chcesz to zrobić.

Zobacz sobie z ciekawości zestaw klocków EBC Brakes Yellow z tarczami Turbo Groove. Z tego co wiem dosyć mocny zestaw montowany bez przeróbek.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 3112
Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zaglądamy do warsztatu - renowacja klasycznej Toyoty 2000GT w RPA
    Na początku marca 20201 roku Toyota South Africa ogłosiła, że rozpoczęła renowację jednego z niewielu zachowanych egzemplarzy największego skarbu wśród historycznych modeli marki – sportowego coupe 2000GT. Po ...
    Volkswagen Beetle Cabriolet
    VW Beetle Cabriolet to kontynuacja wyjątkowej historii samochodu po zaprezentowanym po raz pierwszy w 1949 roku Garbusie Cabriolet (typ 15) i New Beetle Cabriolet z 2002 roku. Obecny Beetle Cabriolet jest trzecią generacją ...

  •