Hatchback do miasta max 15tys

Hatchback do miasta max 15tys

27 Lut 2019, 16:17

Witam wszystkich serdecznie :)
Od dłuższego czasu rozglądam się za samochodem i już poprostu rozkładam ręce, co specjalista/ sprzedający to jego auto ma " najlepszy silnik i jest najmniej awaryjne". Postanowień zapytać Was o zdanie, Poniewież szukam samochodu o poniższych parterach :
- max to 15 tys zł
- 2006r +
- 5 drzwiowy sedan lub hatchback
- musi być przystosowany do jazdy po mieście ( brak DPF i innych udziwnień)
- klimatyzacja
*- jak będzie Tempomat to będę w niebie ( raz lub dwa razy w miesiącu jeżdżę długie trasy )

Myślałem coś o Citroen C4, ford focus MK2, opel Astra H ale nie wiem kompletnie już jakie silniki ;( nie chciałbym żeby spalanie było kolosalne ani żeby były problemy z jazda po mieście.
Wiem że wymagam dużo ale jeśli ktoś jest w stanie coś doradzić to będę niezmiernie wdzięczny !! Pozdrawiam ;)
Adrian93Zmc
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 12 2014
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa Toyota Safety Sense? Jak działa Toyota Safety Sense?
    Toyota Safety Sense (TSS) to pakiet który składa się z kilku systemów bezpieczeństwa i ma za zadanie zapobiegania kolizjom lub ograniczeniom ich skutków. Opisujemy poniżej systemy które wchodzą ...
    Elektryfikacja według Toyoty Elektryfikacja według Toyoty
    Toyota pracuje nad zelektryfikowanymi samochodami od 25 lat. Pierwszym efektem tych prac była hybrydowa Toyota Prius, która trafiła do seryjnej produkcji 22 lata temu. Japończycy zajmowali się samochodami elektrycznymi, ...

•