Hatchback za 18-25k - diesel

Hatchback za 18-25k - diesel

03 Lis 2013, 14:27

Witam, planuję zmianę auta na coś z wygodniejszym bagażnikiem. Rozglądałem się za Vectrami C 1.9 CDTI 150km (po lifcie) w hatchbacku. Obecnie mam passata B5 w sedanie ale bagażnik jest "słaby". Chcąc przewieźć coś większego to trzeba się nieźle nagimnastykować by zmieścić to w aucie. Vectra w przedziale teoretycznie się mieści chodz rozbieżność cen na serwisach jest duuuża i nie bardzo widzę czym to jest podyktowane. Macie jakieś propozycje ciekawych hatchbacków w podobnej cenie? Ostatnio jeszcze patrzyłem na Astry III tyle że już w kombi, hatchback Astry jest ciut za mały.
maxblink
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 12 2004
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Passat B5
Silnik: 1.8 125km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem
    Mitsubishi Lancer zostało uznane przez specjalistów z firmy Warranty Direct za najbardziej niezawodny model ostatnich 15 lat. Obchodząca 15 urodziny firma poddała analizie ponad 200 tyś. aktualnych i wygasłych polis ...
    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005