Help auto za 30 TYS.

10 Cze 2010, 21:20

Mam do wydania ok 30 tys zł ( im mniej tym lepiej)
Chce kupic jakiegos wiekszego kombiaka lub sedana (liftback)
zastanawaialem sie nad
avensis
mondeo
a4
bmw 3, 5
mazda6
volvo s60, 40 v 70 v50

[ Dodano: Czw Cze 10, 2010 22:28 ]
Chcialbym przeprosic bo nie weim czy jest juz taki post ale nie chcialo mi sie szukac :oops:
Kapik95
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Bieszczady

10 Cze 2010, 21:36

Polecam ci mazde 6. Sam posiadam takowy samochód i jestem z niego bardzo zadowolony. Zrobiłem nim jak na razie bezawaryjnie 110 tys km. 30 tys wystarczy ci na zadbany egzemplarz z oszczędnym dieslem pod maską.
beybe
Początkujący
 
Posty: 191
Miejscowość: Limanowa

10 Cze 2010, 22:19

ja szukalbym mazdy 6 lub s40(wersji z lat 03-04)
Mazde mam teraz, volvo mialem wczesniej. masz pytania odnosnie tych modeli pisz:)
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

11 Cze 2010, 15:57

Mam taką mazdę do sprzedania 30 tys 2005r zarejestrowana w kraju . jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie na gg masz w profilu wyśle Ci link . Nie będę polecał Mazdy bo mam ją do sprzedania , ale myślę że poszukaj fajnego egzemplarza , auto będzie w miarę młode w tych pieniądzach . Dużo tego jest ja bym poszukał takiego auta bo fajnie się jeździ .
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...
    BMW Concept X1 2008
    W przypadku BMW Concept X1 projektanci zawarli klasyczne cechy i język stylistyczny modeli BMW X w pojeździe nowej klasy. Wyrafinowanie, zwinność, wszechstronność i jakość premium – wszystko to zostało odzwierciedlone ...