Help ;/ głosniki 6x9 JBL

Help ;/ głosniki 6x9 JBL

07 Sie 2009, 13:21

Witam może ktoś będzie umiał mi pomoc ponieważ nie wiem co zrobić... A mianowicie mam taki problem, do swojego samochodu włożyłem dwa głosniki 6x9, podpiąłem je zamiast oryginalnych tylnych głośników... Mam radio JVC i gdy ustawie na tył balans +6 na głośnik np prawy gra ładnie, bass itp (wtedy nie gra lewy) natomiast gdy ustawie balans na 0 czyli żeby dwa z tylu grały równo to dzwięk jest strasznie słaby ;/ zero bassu itp. Moze ktos wie jak temu zaradzic, jak sobie z tym poradzić.. Z góry dziękuje za pomoc... pozdr
xDaMIaNx
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

08 Sie 2009, 14:41

na poczatek sprawdz podłączenie ... czy nie pozamieniałeś kanałów czy nie ma gdzies zwarcia
itp i czy kable gdzieś na wsuwkach nie sa luźne (powinny byc polutowane)
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

Re: Help ;/ głosniki 6x9 JBL

07 Sie 2010, 17:20

Cześć xDaMIaNx,

czy rozwiązałeś już ten problem? U mnie mam dokładnie to samo z tylnymi głośnikami i nie wiem co z tym zrobić...

[ Dodano: 8 Sierpień 2010, 21:55 ]
Problem rozwiązany dzięki zamianie plusa z minusem w jednym z głośników.
maxadrian
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko

Re: Help ;/ głosniki 6x9 JBL

29 Sie 2010, 15:46

witam

mialem u siebie w fiacie cc tak samo... mam podobne glosniki. poprostu odlaczylem jeden i zaminilem kabelki. po tej czynnosci do tej pory dziala perfekcyjnie :)
oczkowr22
Nowicjusz

Miejscowość: Dębno
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowy rekord SKODY Citigo CNG! Światowy rekord SKODY Citigo CNG!
    SKODA Citigo CNG pokazała swoją klasę rekordowym osiągnięciem. Gerhard Plattner, mistrz oszczędnej jazdy, przebył SKODĄ na gaz ziemny 2 619 kilometrów przez Europę. Na trasie z Wenecji we Włoszech, do szwedzkiego Sztokholmu, ...
    Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż
    Ile zapłacilibyście za nieużywaną Toyotę Suprę z 1990 roku? Taki wyjątkowy egzemplarz z przebiegiem 92 km jest właśnie wystawiony na sprzedaż. Nic tak nie ekscytuje fanów sportowych Toyot jak dyskusje o zapowiadanym ...

•  
    • GMC Syclone PickUp, wyścigi równoległe
      Wymiana lampy Jetta A5 miejsca  w których uważać
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009