Historia samochodu.

Historia samochodu.

18 Lip 2018, 20:40

Witam ! Nie wiedziałem, gdzie mam zalozyc temat, wiec postanowilem tutaj.

Sprawa wyglada tak - Citroen C5, moi rodzice chcieli kupic i teraz: niby auto ma sprowadzone w kwietniu i ma 140k przebiegu (na historiapojazdugov.pl pokazuje tyle, ale rejestracja dopiero 12.06.2018 w kraju), ale jest napisane 30.04.2018 Pierwszy wlasciciel w Polsce. Natomiast na autodna raport pokazal zgloszenie przebiegu pojazdu 2018-05 200k a takze 2018-05 odnotowana szkoda na pojezdzie we Francji. To powiedzcie mi jakim cudem odnotowano szkode na pojezdzie w maju i stan licznika, a pierwszy wlasciciel w PL na historiapojazdugov.pl pokazuje 30.04.2018 ? Wychodzi na to, ze pierwszy wlasciciel w PL wczesniej niz zgloszona szkoda we Francji. Juz pomijam, ze krecony... Tylko nie wiem gdzie, czy u nas, czy tam.
drygi88
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: nie mam

Re: Historia samochodu.

18 Lip 2018, 21:07

We Francji i na całym zachodzi się nie robi takich numerów jak cofanie liczników. Ja widzę to tak że auto miało szkodę we FR i rozbite pojechało do PL tam naprawione i cofniety licznik. A dlaczego daty się nie zgadzają? bo Francuzi to nieroby u nich wszystko trwa wieczność i tak było pewnie z tą szkodą że konkrety wpłynęły dopiero po ok 2 miesiącach
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kontrolki samochodowe - sprawdź co oznaczają Kontrolki samochodowe - sprawdź co oznaczają
    Każdy kierowca zna temat kontrolek które wyświetlają się na desce rozdzielczej (liczniku) przed każdym odpaleniem silnika. Nie są to jednak wszystkie kontrolki które możemy zobaczyć na naszym liczniku. Większość ...
    Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV
    Mitsubishi i-MiEV, pierwszy seryjny pojazd elektryczny w ofercie dużego producenta, zaczyna królować na szczytach władzy po tym jak administracja prezydencka Federacji Rosyjskiej zdecydowała się na zakup 70 sztuk tego ...

•