Historia samochodu

historia samochodu

25 Maj 2009, 22:17

Jak można sprawdzić historie samochodu ????? Czy możliwa jest jakaś weryfikacja informacji w interneci czy w jakiejś bazie po numerze np. nadwozia ?????????????:cool: :cool:
onesto
daropoc
Nowicjusz

Miejscowość: Brodnica

26 Maj 2009, 11:59

przeczytaj tą całą sprawę... tam jest mnóstwo pomysłów i porad jak się nie przejechać tak jak tamten użytkownik

http://forum.vectraklub.pl/index.php?sh ... 79493&st=0

pozdrawiam
mareczek11400
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok

26 Maj 2009, 20:34

mareczek11400 napisał(a):przeczytaj tą całą sprawę... tam jest mnóstwo pomysłów i porad jak się nie przejechać tak jak tamten użytkownik

http://forum.vectraklub.pl/index.php?sh ... 79493&st=0

pozdrawiam

jak to czytam to aż się we mnie gotuje
koleś dowiedział się że był cofnięty przebieg i wielkie halo robi

ja dodam że 75% samochodów ma cofniete liczniki, mógł sobie nowe kupić
taki jest rynek, nie znasz się to nie kupuj

a ten kretyn zaczął ogłaszać to w necie że oszuści itp...
Prawnicy mu się dobrali do tłustego dupska to teraz zaczął przepraszać spółki
i bardzo dobrze myślał że sobie może jeździć po kimś i pisać nieprawdę, dostał zwrot + wszystkie poniesione koszty? Dostał a więc o co mu biega?
A teraz mu pewnie sprawę założą i to on będzie bulił

Nara
andrewb25

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...
    40-lecie Renault w Formule 1 40-lecie Renault w Formule 1
    Renault informuje, że w ten weekend, w ramach Grand Prix Monako, uroczyście rozpocznie obchody 40 rocznicy zaangażowania marki w wyścigi Formuły 1. Renault rozpoczęło przygodę z Formułą 1 wraz z udziałem kierowcy Jean-Pierre ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005