Honda accord 1,8 16v po nagrzaniu silnika faluja obroty

honda accord 1,8 16v po nagrzaniu silnika faluja obroty

18 Lip 2011, 13:55

Witam . mam taki problem jak w temacie czyli po nagrzaniu silnika ( ok 5 -15 s przed wł wentylatora chłodnicy )obroty nagle zaczynają szybko falować

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

po chwili zapala się kontrolka silnika . na gazie obroty nie falują ale są wyższe niż powinny być .
wszystko zaczęło się po tym jak wyczyściłem przepustnice i silniczek krokowy . rozebrałem to wszystko jeszcze raz jest niby wszystko ok . dla pewności wymieniłem silniczek i nadal to samo .
Ma może ktoś pomysł co to jeszcze może być ?
Dawid899
Nowicjusz

Miejscowość: lublin

Re: honda accord 1,8 16v po nagrzaniu silnika faluja obroty

17 Lis 2013, 22:49

michal0409
Nowicjusz

Auto: Honda Accord
Silnik: 2.0 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1991
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50