HONDA ACCORD,OPEL ASTRA,OPEL VECTRA ?CO WYBRAĆ?

HONDA ACCORD,OPEL ASTRA,OPEL VECTRA ?CO WYBRAĆ?

14 Lis 2008, 23:01

Mam do wyboru kupic 1 z tych 3 aut. potrzebuje auto do 13-14 tys zl.Jezdze głownie na trasach dłuszych (300km),rzadko po miescie. Chciałem do tej pory kupic Opla Vectre B lub Astre II jakas. o ile Vectre w tej kwocie idzie znalesc o tyle z astra juz gorzej. Co do Hondy to mam mozliwosc kupic Accord V 1997r z silnikiem 2,0 i 136 KM z malym przebiegiem.Nie wiem an co sie zdecydować. Hondy ponoc bezawaryjne ale jak to wyglada z eksplatacja ,czesciami itd??? Bardzo prosze o jakies rady i opinie. Dzieki
kobe2002
Nowicjusz

Re: HONDA ACCORD,OPEL ASTRA,OPEL VECTRA ?CO WYBRAĆ?

16 Lis 2008, 16:47

rozmyslam jeszcze nad Fordem Focusem z 98r...co sadzicie?
kobe2002
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa
    SZKOŁA AUTO SKODA wspiera społeczno-edukacyjny program poprawy bezpieczeństwa na autostradach "A2, że bezpiecznie! ". Program stanowi inicjatywę Autostrady Wielkopolskiej, a jego celem jest propagowanie wiedzy na temat zasad ...
    Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
    Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda