Honda Civic 1.5 ciepła nie zapala

Honda Civic 1.5 ciepła nie zapala

23 Lip 2012, 00:06

Witam wszystkich mam problem ze swoją Hondą jest to model Civic z 1991r 1.5 -66Kw
Coś jej dolega, ale nie jestem pewny co a mianowicie gdy jest zimna pali za pierwszym na dotyk. Jak już się rozgrzeje lub nawet będzie stała nie zapalana od rana na słońcu to też nie zapali nic nie łapie po prostu nie idzie jej odpalić czy to z kluczyka albo jakby nawet chciał ją z popychu odpalić nic z tego można ją kręcić i kręcić. Wstawię ją do garażu gdzie temperatura jest niższa i poczekam z 20 minut to odpala od razu... Potem jak odpali chodzi bez problemu nic nie przerywa czy coś w tym stylu. Nie wiem co to może być pomóżcie.
DzixseT
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Honda Civic 1.5

Re: Honda Civic 1.5 ciepła nie zapala

27 Lip 2012, 23:03

Poradzi mi ktoś na ten problem?
DzixseT
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Honda Civic 1.5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyprawa do Moab Wyprawa do Moab
    Po raz kolejny mialem zaszczyt organizowac wyprawe do Moab z firma Autotraper z Lodzi . Tym razem byl to memorial Macka Majchrzaka. Na imprezie stawily sie 32 osoby...miedzy innymi kilka "grubych" nazwisk ze swiata polskiego ...
    Tuning Show 2013 - Kraków / relacja Tuning Show 2013 - Kraków / relacja
    W tym roku Tuning Show 2013 w Krakowie odbyło się w słoneczny weekend w który wszyscy odwiedzający Targi mogli podziwiać niebywałe projekty samochodów właścicieli z takich krajów jak Czechy, Słowacja, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • I Runda KIA LOTOS CUP 2010
      Car audio, video 2007
      Master Truck
      Trasa off-roadowa