Honda civic 1,6 16v

honda civic 1,6 16v

26 Sty 2011, 19:46

jestem początkującym użytkownikiem hondy civic,i chciałbym się dowiedzieć co oznaczają zaznaczone na żółto szybkości (30 i 50 ) na liczniku,z góry dziekuję
stab6
Nowicjusz

Miejscowość: slask

Re: Honda civic 1,6 16v

28 Lut 2011, 14:52

Pytanie do uzytkowników Civica,nigdy nie jeździłem Hondą więc nie wiem co oznaczają te szybkości w żółtym kolorze. Ktoś ma jakieś pomysły?
AutoMisala
Początkujący

Miejscowość: RYBNIK

Re: Honda civic 1,6 16v

28 Lut 2011, 16:19

Pewien okres jeździłem hondą civic ale miała normalne zegary bez żadnych żółtych akcentów przy prędkościomierzu i trochę ich obejrzałem zanim znalazłem odpowiednią i też nie pamiętam żeby coś takiego w którejś było. Wydaje mi się, że jest to tylko zaznaczone dla świadomości kierowcy tak jak oznaczają przy 50km/h czerwoną kreskę.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...
    Opel Mokka SUV-a na miarę potrzeb europejskich kierowców Opel Mokka SUV-a na miarę potrzeb europejskich kierowców
    Inżynierowie Opla zakończyli właśnie ostatni etap jazd testowych nowego modelu SUV-a Mokka. Testy przeprowadzono w Niemczech przed rozpoczęciem sprzedaży nowego modelu, która jest planowana na koniec tego roku. Podczas ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Renault Alpine A110-50, przód
      Toyota Aygo, przód
      Przyciemniane szyby w samochodzie, Skoda Citigo