Honda civic 98. Lekko szarpie i traci moc na gazie

Honda civic 98. Lekko szarpie i traci moc na gazie

06 Lip 2012, 09:31

Na benzynie chodzi bez zarzutów, niedawno wymieniłem aparat zapłonowy i świece, podczas jazdy na gazie co jakiś czas samochód znacznie traci na mocy i czuć lekkie szarpnięcia po chwili wszystko wraca do normy i za jakiś czas ponownie to samo. Aby rozpędzić samochód muszę wcisnąć pedał gazu w samą podłogę. Dodam że gazowników odwiedziłem już kilku i wydałem sporo kasy na regulacje, wymienili mi listwę zapłonową i parę innych części. Zastanawiam się czy mogą mieć na takie zachowanie samochodu przewody wysokiego napięcia. Dodam jeszcze że problem nasila się przy wysokich lub niskich temperaturach na dworze.
sebo228
Nowicjusz

Miejscowość: mazowieckie

Re: Honda civic 98. Lekko szarpie i traci moc na gazie

07 Lip 2012, 21:03

Musisz wiedzieć o swoim samochodzie to,iż w układzie zapłonowym należy czyścić rozdzielacz zapłonu a przede wszystkim dość często należy wymieniać przewody zapłonowe,tego wymaga klasyczny układ zapłonowy zastosowany w tym aucie.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...
    KANGOO Z.E. - bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu KANGOO Z.E. - bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu
    Nowe Kangoo Z.E. oferuje cztery główne innowacje: nowy akumulator trakcyjny, nowy silnik, nowy układ ładowania i pompę ciepła zintegrowaną z układem klimatyzacji. Dzięki tym innowacjom Nowe Kangoo Z.E. zapewnia największą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005