Honda Civic V/VI , Bravo czy Rover 200/25?

Honda Civic V/VI , Bravo czy Rover 200/25?

23 Mar 2011, 18:51

Witam. Chcę na wiosnę kupić auto. Przeznaczyłem na to 7 tyś. Moje propozycje to: Honda Civic V/VI ( VI najlepiej 1.5 115km), Bravo 1.6 lub 1.8 oraz Rover 200 ( 1.4 103km). Zależy mi na niezawodności, niedużym spalaniu, sportowym charakterku żeby można było czasem z pod świateł próbować sił z innymi, no i wyglądzie. Na wyglądzie wnętrza nie zależy mi jakoś strasznie. Autka koniecznie z instalacją LPG. Proszę o opinie.
Kagan
Nowicjusz

Miejscowość: Mielec

Re: Honda Civic V/VI , Bravo czy Rover 200/25?

23 Mar 2011, 19:34

Ja bym stawiał na Civica VI własnie z wspomnianym silnikiem 1.5 115KM (vtec) tylko w tych autach trzeba uważać na lpg bo różnie z nimi współgrają.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Honda Civic V/VI , Bravo czy Rover 200/25?

24 Mar 2011, 20:49

Tak jak kolega wyżej pisze :) Ostatnio rozmawiałem z mechanikiem i zwrócił moją uwagę na fakt, że hondy powinny mieć skraplacz gazu a nie wszystkie je mają i stąd te problemy, oczywiście nie zawsze
kruku075
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo
    VEA (Volvo Engine Architecture) to nowa rodzina silników czterocylindrowych, która pojawi się w ofercie Volvo pod koniec 2013 roku. Obejmie ona zarówno jednostki benzynowe, jak i Diesle. W jednostkach ...
    Gumball 3000 w Polsce Gumball 3000 w Polsce
    Powoli, nawet bardzo powoli zbliża się Lato, a wraz z nim emocje związane wydarzeniami Elite Circle. Na dobry początek w maju, planujemy krótkie "przed Rage’owe spotkanie", a że wypada w tym samym czasie co odwiedziny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda