Honda Civic Vi coupe/hatchback

Honda Civic Vi coupe/hatchback

02 Lip 2016, 08:16

Siema jestem świeży na forum także nie piszcie że "było podobne dwa dni temu" tylko proszę życzliwych o odpowiedź od kilku lat fascynuje się hondami civic vi i chciałbym w końcu się przesiąść z audi a4 do takiej właśnie hondy i pytanie w sumie brzmi jak drogie są koszty utrzymania jak dużo spala z silnikiem od 1.4 do 1.6 najlepiej bez gazu i jak właściwie się prowadzi bo nigdy nie kierowałem na dłuższy dystans szukałbym auta albo z forum albo z niemiec żeby kupić budżet nie chciałbym żeby przekroczył 6tys więc myślę że coś uceluje w dobrym stanie
DaWid1
Obserwowany

Auto: Audi A4 B5

Re: Honda Civic Vi coupe/hatchback

02 Lip 2016, 11:14

Zależy jaki silnik miałeś w tym A4, bo tak na prawdę 1,4 w Civicu będzie jechać jak 1,6 w Audi, a 1,6 jak 1,8. Spalanie będzie zauważalnie niższe z racji niższej masy, którą redukuje też korozja :D
Będzie tańsza w naprawach, szczególnie jeśli chodzi o zawieszenie
Zapraszam do dyskusji o gustach:
nowosci-na-rynku-samochodowym-vf52.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 382
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybrydowe 4x4 Lexusa - RX, NX, UX Hybrydowe 4x4 Lexusa - RX, NX, UX
    Japoński producent samochodów klasy premium, który wraz z wprowadzeniem w 1989 roku flagowego Lexusa LS podbił segment aut reprezentacyjnych limuzyn, w niespełna dekadę później de facto stworzył kategorię ...
    Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2006
      Volkswagen Golf II z napędem na tył, 2
      Jaguar - spotkanie wigilijne 2008
      Audi S3 Limousine