Honda Civic VII - ocena ogłoszenia

Honda Civic VII - ocena ogłoszenia

13 Lip 2016, 18:48

Cześć,

Proszę o ocenę poniższej oferty. Jak dla mnie (laika), na pewno cena przesadzona, opis jak i samo ogłoszenie napisane na odwal się, nie wiem co myśleć o tej folii na dachu, jedna osoba z forum zwróciła mi też uwagę, aby przy ewentualnych oględzinach przyjrzeć się tylnym drzwiom, bo szczelina spora - mogło coś być robione.

[link wygasł]

Na ten moment nie ma innych ogłoszeń, abym mógł Was prosić o ocenę, przynajmniej takich wartych uwagi.
Kowalny
Nowicjusz

Auto: Fiat Uno

Re: Honda Civic VII - ocena ogłoszenia

13 Lip 2016, 18:57

Cała wygląda na bitą,lakier wielooodcieniowy, szczególnie przód się wydaje być zrobiony.

Obejrzeć możesz,przypatrz się lakierowi z bliska "przetrzep" go konkretnie. :roll:
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam

23 Lip 2016, 21:34

Witam,

Proszę o ocenę kolejnego anonsu:
[link wygasł]

Wydaje się całkiem w porządku, olej używany taki jaki powinien być, wymiana drążka kierowniczego zrobiona, a to jeden z mankamentów civiców VII. Moim niezmotoryzowanym wzrokiem na zdjęciach nie widzę, aby auto było bite.
Kowalny
Nowicjusz

Auto: Fiat Uno

24 Lip 2016, 10:19

Wygląda sensownie tylko nie wiem co to jest na kierownicy. Przed zakupem trzeba osłuchać i sprawdzić skrzynię biegów, bo padają w nich łożyska.
Zapraszam do dyskusji o gustach:
nowosci-na-rynku-samochodowym-vf52.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 382
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy używane opony są bezpiecznym wyborem? Czy używane opony są bezpiecznym wyborem?
    Zakup nowych opon to wydatek, który każdy kierowca powinien traktować w kategorii inwestycji – opony są jedynym elementem łączącym auto z jezdnią. To od ich jakości i sprawności zależą nie tylko osiągi samochodu ...
    Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze
    Agresja, wulgarne gesty, utarczki słowne czy nawet fizyczna przemoc wobec innych uczestników ruchu to objawy syndromu "wściekłego kierowcy", zwanego przez psychologów także Mad Maxem1. Złość i agresja przenosi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Car audio, video 2007
      Pokazy ratownictwa drogowego, 18
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Złomek na VSR