Honda Civic VIII - 1.8T, opinie

20 Gru 2012, 10:44

Co sadzicie o tym autku? w benzynie
glorusek
Początkujący
 
Posty: 58
Prawo jazdy: 01 01 2001

21 Gru 2012, 13:05

Autko super, ale pali max 13-14l/100km przy szybszej jeździe, słaby lakier (rysuje się strasznie) i co najważniejsze, auto = mega elektryka, pójdzie ci elektryka naprawy zabiją cię boleśnie
miałam ufo przez 6m-cy, strasznie niskie podwozie ale prezentuje się super :naughty:
HigherLove
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 89
Prawo jazdy: 13 05 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

21 Gru 2012, 13:21

Wiesz to że ty miałaś problemy to nie znaczy że ktoś może je mieć.. Autko ogólnie mało awaryjne. Niestety ma niskie zawieszenie przez co dość szybko się zużywa . Bardzo przyzwoite osiągi a spalanie... tak jak napisała Pani w poście powyżej pali dość sporo. Chodź w mieście przy spokojnej jeździe można się zmieścić w 9-10 litrach.
fizzy12
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 157
Zdjęcia: 1
Auto: Kia Ceed SW
Silnik: 1.6 GDI 135 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

21 Gru 2012, 13:44

fizzy12 napisał(a):Wiesz to że ty miałaś problemy to nie znaczy że ktoś może je mieć..
:o czy ja coś takiego napisałam, subiektywnie oceniając powiem, że miałam takiego rogala jak nim jechałam, że szok :oops:
Jest takie powiedzenie: "im więcej elektroniki tym bardziej ma się co zepsuć", a honda ufo w środku to normalnie jak w statku kosmicznym. Byłam strasznie zadowolona z auta, a sprzedałam jedynie dlatego, że nie stać mnie było, na utrzymanie OC+AC, o miałam ufo z 2009roku, 1,9silnik + <25lat zero zniżek, uwaga- to moje ukochane autko, dotąd płacze po nim :cry:
ludzie zejdźcie ze mnie bo nie napisałam ojej zepsuła mi się honda ufo, dajcie sobie siana :lol:
HigherLove
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 89
Prawo jazdy: 13 05 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Wodorowy samochód Lexusa przyłapany na testach?
    Wodorowa Toyota Mirai może mieć wkrótce bardziej luksusowego kuzyna. Spotterzy przyłapali na amerykańskich ulicach nietypowego sedana Lexusa w kamuflażu, napędzanego najpewniej wodorowymi ogniwami paliwowymi. Auto ...