Honda concerto-gasnie na gazie

honda concerto-gasnie na gazie

24 Wrz 2013, 22:26

na wiec tak mam honde concerto z 91r. posiada ona stara instalacje gazowa nie sekfencje. prblem polega na tym ze na poczatku gasla tylko jak troche popadalo (wilgotne powietrze). ale ostatnio niezaleznie od pogody nie trzyma wgl wolnych obrotow jesli jest na gazie i jest na biegu jest dobrze wciskam sprzeglo i gasnie. i nie ma to znaczenia czy silnik jest zimny czy rozgrzany. a no i na benzynie wgl nie ma problemu. z gory dzieki za pomoc ;)
daniel92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 02 1992
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: honda concerto
Silnik: 1.5 90km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

Re: honda concerto-gasnie na gazie

25 Wrz 2013, 14:56

Dawno zakładałeś gaz? Jak dla mnie to regulacja do poprawy, podjedź do gazownika, powinien to zrobić w 10 minut
Jeszcze jest możliwe, że przepustnica lub silnik krokowy brudny ale zacznij od regulacji.
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gran Turismo Polonia Light / relacja Gran Turismo Polonia Light / relacja
    W dniach 13-16.09.2009 odbyła się wersja ,,Light" najlepszego motoryzacyjnego eventu w Polsce o nazwie ,,Gran Turismo Polonia" która odbyła się w czerwcu tego roku. Ten event miał być bardziej kameralny. Bez rozgłosu, ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light