Honda HRV nierówna praca silnika.

Honda HRV nierówna praca silnika.

31 Sie 2017, 14:16

Mam problem z nierówną pracą silnika, "prykaniem" podczas których spada moc. Objawia się to zwłaszcza przy przyspieszaniu. Okazuje się, że na całej długości kabli wysokiego napięcia i na puszce cewki zapłonowe pojawia się mnóstwo iskier. Czy wymiana tych elementów załatwi sprawę, czy to może być coś poważniejszego?
Stanly
Obserwowany

Auto: Honda HRV

Re: Honda HRV nierówna praca silnika.

31 Sie 2017, 22:30

Poprostu przebicie. Do kontroli obudowa cewki zapłonowej - praqwdopodobnie jest popękana. Chyba, że jest bardzo zabrudzona. Ale tak czy inaczej jest to powód kłopotów z nierówną pracą silnika. Nalezy wówczas wymienić przewody WN, świece i ewentualnie cewkę, jeżeli będzie popekana obudowa na niej.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekojazda dobra dla środowiska są też plusy dla kierowcy Ekojazda dobra dla środowiska są też plusy dla kierowcy
    Szacuje się, że źródłem 60% zanieczyszczeń powietrza w centrach dużych miast jest transport[sup(1)[/sup]. Do zmniejszenia tego problemu może przyczynić się ekojazda, przynosząca wymierne korzyści nie tylko w postaci ...
    Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje
    Dobre wakacje zaczynają się już w chwili rozpoczęcia podróży. Nawigacja i smartfon, które pozwalają dotrzeć na miejsce bezpiecznie i bez stresu to niezawodni pomocnicy wielu urlopowiczów. A jeśli nie ...

•