Hyundai Coupe albo ??? ~~ 25tys

Hyundai Coupe albo ??? ~~ 25tys

21 Kwi 2012, 15:42

Witam.

W ciągu najbliższych 2 miesięcy chcę sprawić sobie auto ;) cenowo w okolicach 25tys.+-3tys

Wcześniej zastanawiałem sie mocno nad Hondą Civic (UFO) - jednak za cenę około 28tys ciężko będzie jakikolwiek dobry model kupić ;)
Dlatego też duże pytanie odnośnie Hyundaia Coupe. trochę dobrego o nim słyszałem dlatego też mocno się nad nim zastanawiam albo nad czymś podobnym ;)

Jeśli chodzi o dane auta którego szukam:
Spalanie 8-10 to max ;) jeśli chodzi o typ paliwa - jest to mi obojętne ;) ceny są i tak podobne, a nie znam jakiś wielkich różnic pomiędzy dislem a benzyniakiem ;P Moc - nie potrzebuje jezdzić 300km/h czy ścigać się z innymi jednak chcę by w momencie gdy musze kogoś szybko wyprzedzić coby miał moc a nie szedł jak ślimak :)
Auto głównie będzie używane do dojazdów do pracy + okazjonalne wypady za miasto + raz na 2-3 miesiace trasa 1000km.
Awaryjność - tu dla mnie ważne coby się psuł prawie nigdy ;P jedynie eksploatacja. Ato mam zamiar przetrzymać 2-4 lata ;)
Wygląd -> najlepiej coś pokroju Hondy Civic Ufo / Hyundai Coupe / Toyota Celica ;) czyli bardziej wchodzące w sportowe auta.. (nie chce szpanu, simply chce by auto mi się podobało ;) )
Lodzik69
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...
    Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii
    Fabryka w Eisenach w Turyngii szykuje się do rozpoczęcia produkcji Samochodu Opel ADAM. Miasteczko Eisenach w Turyngii liczy 43 000 mieszkańców i jest miejscem urodzenia Jana Sebastiana Bacha z zamkiem warownym Wartburg ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      MINI Clubman Bond Street, tył