Hyundai coupe czy Peugeot 407 coupe.

Hyundai coupe czy Peugeot 407 coupe.

08 Gru 2011, 09:46

Witam pytanie tak jak w temacie. Peugeota ciężko znalezc a Hyundaia mam niedaleko i dość cikawa oferta. Jak z awaryjnością tych samochodów, mam zamiar kupić w roczniku 2007. Zamienniki są ogólnodostepne do obu modeli ? Silnik Hyundaia 2.0 143 km wydaje się oszczędniejszy niz 2.2 benzyniak Peugeota. Co myślicie ?
lukejro
Nowicjusz

Auto: Audi A6 2.4 V6 165 KM

Re: Hyundai coupe czy Peugeot 407 coupe.

09 Gru 2011, 01:01

Z tego co czytałem (o Hyundaiu) to auto jest dosyć dobre w miarę nowe dość ładne (chociaż to kwestia gustu) i bardzo się nie psuje a jak na silnik 2.0 ma dobre osiągi jakieś 8sec. do 100 km :twisted: a spalanie to około 10 -12 po mieście no wiadomo zależy jeszcze od stylu jazdy. To jest wyciągnięte z opinii posiadaczy tych aut:) Wiem bo sam chciałbym zakupić taki model myślę że Hyundai byłby dobrym wyborem pozdrawiam
panaas
Nowicjusz

Auto: `
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005
      Jaguar