Hyundai Coupe Tiburon

Hyundai Coupe Tiburon

26 Mar 2018, 20:50

Witam przymierzam się do zakupu auta mianowicie tego:

[link wygasł]

Przed zakupem chciałbym tylko uzyskać informację co o nim sądzicie i czy jest to opłacalny zakup czy raczej nie?
JimUSA
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 03 2016
Auto: Nie mam

Re: Hyundai Coupe Tiburon

26 Mar 2018, 21:19

lub taki:

[link wygasł]

mam blisko ponieważ mieszkam obok tego sprzedającego
JimUSA
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 03 2016
Auto: Nie mam

Re: Hyundai Coupe Tiburon

26 Mar 2018, 21:58

Bardzo fajny model, jeśli szukasz max 2-osobowego auta. I od tej wersji nie koroduje już tak mocno. Identyczny, jak ten z białymi felgami i pasami to był na sprzedaż jak szukałem Tiburona ponad pół roku temu... Aż dziwne, jakby był drugi tak samo zrobiony, ale tego nie wiadomo.
OW05
Początkujący

Prawo jazdy od: 07 03 2005
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Mitsubishi Colt / AR 147
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedno piwo na grillu i za kierownicę? Nigdy tego nie rób! Jedno piwo na grillu i za kierownicę? Nigdy tego nie rób!
    Ciepłe miesiące roku to czas urlopów oraz spotkań przy grillu, co sprzyja spożywaniu alkoholu. Badania pokazują, że u wielu osób już po wypiciu jednego piwa czy lampki wina zostaje przekroczony ustawowy limit ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Opel Rekord z przyczepą kempingową
      Seat - tuning wizualny
      Honda Civic V, 2
      Freestyle Motocross, akrobacje w powietrzu, 5