Hyundai Coupe vs bertone vs cougar

Hyundai Coupe vs bertone vs cougar

26 Gru 2008, 13:04

Hej mam na wydanie do 25 tysiecy zlotych na samochód wacham sie miedzy Hyundai Coupe III generacji 1.6 (tylko nie wiem czy trafie na dobry model za tą cene), Astrą bertone 1.8, a forem cougar 2.0 Co możecie powiedzieć o tych samochodach? a także prosze o podanie innych ciekawych samochodów typu cupe/sport z silnikiem do 2.0 litra wieksze mnie nie interesuja.
max-piecz
Nowicjusz

Re: Hyundai Coupe vs bertone vs cougar

26 Gru 2008, 13:16

a może Toyota Celica, trochę droższy samochód ale na pewno dużo lepszy od tych co podałeś. tu masz przykład [link wygasł]
rafaello7
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Częstochowa

Re: Hyundai Coupe vs bertone vs cougar

26 Gru 2008, 13:35

też myslałem nad toyota ale zewnętrznie nie podoba mi sie:-(
max-piecz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo
    Siedząc za kierownicą widzimy to, co dzieje się przed nami, a dobrze korzystając z lusterek widzimy także co dzieje się z tyłu pojazdu. Czasem jednak nie wszystko możemy dostrzec na pierwszy rzut oka. Wówczas mamy ...
    Nowe systemy bezpieczeństwa od Volvo Nowe systemy bezpieczeństwa od Volvo
    W pełni zautomatyzowana jazda w korku, ograniczenie kolizji na skrzyżowaniach oraz redukcja do zera kolizji z udziałem zwierząt – to najnowsze projekty w dziedzinie bezpieczeństwa, nad którymi pracuje Volvo. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005